НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад)

/Files/images/ласкаво2.jpg/Files/images/foto/1_dzvonik/школа.jpg

ГЕРБ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

/Files/images/герб школы - копия.jpg

/Files/images/169.gif

Гімн НВК

Слова випускниці Зої Герус

Осінній подих овіває
Квітки в букетах школярів
Дзвоник голосно лунає
І сяють очі вчителів
Ведуть вони нас по стежинах
В державу мудрості і знать
Ми в школі наче у родині
Школа є краща скажем без вагань

Приспів Незабутні роки провели ми у школі
Тут і друзів знайшли і зустріли любов
За яскраві зірки ми подякуєм долі
Зі своїми дітьми ми повернемось знов

Рушниками стелиться дорога
Із подвір'я школи в майбуття
Переступлять восени пороги
Ті, що йдуть за нами в життя
Пролетять роки немов лелеки
Рознесуть по світу дружній клас
Часом буде у житті не легко
Не здаватись вчила школа нас


Приспів Незабутні роки провели ми у школі
Тут і друзів знайшли і зустріли любов
За яскраві зірки ми подякуєм долі
Зі своїми дітьми ми повернемось знов

/Files/images/169.gif

КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАКЛАДУ:

У навчально-виховному комплексі визначена українська мова навчання.

3 1 грудня 2011 року в школі відкриті класи (групи) з вечірньою (заочною) формою навчання

У 2015 /2016 н.р.:
Загальна кількість класів - 23;
Загальна кількість учнів - .

Серед них:

1 - 4 кл. - 8 класів;
5 - 9 кл. - 10 класів;
10 - 12 кл. - 5 класів, серед яких 10-Б, 11-Б, 12 класи з вечірньою (заочною) формою навчання.

У навчальному закладі функціонує група дошкільного підрозділу, яку відвідують 30 вихованців.

У закладі працює 41 педагог. З них мають:

  • вищу кваліфікаційну категорією – 21;
  • І кваліфікаційну категорію – 11;
  • II кваліфікаційну категорію – 5;
  • Категорію «Спеціаліст» - 2;
  • «Бакалавр» - 1;
  • незакінчену вищу освіту - 1.

Працівники НВК мають педагогічні звання:

«Старший вчитель» - 6;
«Вчитель – методист» - 2.

Досягнення вихованців.

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 н.р.:

З географії - ІІІ місце Чепеленко Юлія, 10-А клас. Учитель Багмут Л.О., спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 н.р.:

ПредметПрізвище, ім’я учняКласМісцеУчитель
ХіміяСтепаненко Юлія91Варжеленко В.О.
Єрохін Богдан93Варжеленко В.О.
Олійник Валерій82Варжеленко В.О.
Писаренко Валерія73Варжеленко В.О.
Онікієнко Ірина113Варжеленко В.О.
Кондратенко Артем83Варжеленко В.О.
Поляк Владислав102Варжеленко В.О.
Червона Ірина111Варжеленко В.О.
БіологіяОнікієнко Ірина113Олександренко Ю.Д.
Чепеленко Юлія102Харченко В.О.
ЕкологіяЧервона Ірина112Багмут Л.О.
ЕкономікаЧервона Ірина111Багмут Л.О.
Українська мова і літератураЧервона Ірина112Надьон В.В.
Нетецька Анна82Абрамович І.В.
Шейко Анна93Синько О.А.
Чепеленко Юлія102Коротецька В.В., Надьон В.В.
Писаренко Валерія72Кондратенко Ю.О.
ІсторіяЧепеленко Юлія102Трегубова О.А.
Поляк Владислав102Трегубова О.А.
Онікієнко Ірина111Трегубова О.А.
Паламарчук Владислав92Бондаренко Ю.Л.
Чистякова Аліна91Бондаренко Ю.Л.
Багмут Катерина81Бондаренко Ю.Л.
Нетецька Анна82Бондаренко Ю.Л.
МатематикаПаламарчук Владислав91Добровольська Л.Д.
Червона Ірина111Козачок О.М.
Чепеленко Юлія103Козачок О.М.
Фізика
Єрохін Богдан91Килипко О.П
Писаренко Валерія71Килипко О.П.
Онікієнко Ірина113Килипко О.П.
Англійська моваЧепеленко Юлія101Шкірта З.І.
Географія
Єрохін Богдан92Багмут Л.О.
Зощук Данило83Багмут Л.О.
Онікієнко Ірина113Багмут Л.О.
Чепеленко Юлія101Багмут Л.О.
Омельник Валерій83Багмут Л.О.
Поляк Владислав102Багмут Л.О.
ПравознавствоЖиденко Тетяна93Трегубова О.А.
Онікієнко Ірина111Трегубова О.А.
Чепеленко Юлія102Трегубова О.А.

Учасники МАН:

У 2014/2015 навчальному році у написанні контрольних робіт та захисті науково-дослідницьких робіт МАН взяли участь:

- Чепеленко Юлія – 10 клас (керівник Трегубова О.А.) відділення філософія та суспільствознавство, секція – правознавство, тема: «Шлюб з неповнолітньою особою»;

-Булгакова Дарина– 10 клас (керівник Ванцева Л.Д.) відділення філософія та суспільствознавство, секція – теологія, релігієзнавство та історія релігієзнавства, тема: «Дорога до храму. Свято–Спасо–Преображенський храм: від минулого до сьогодення».

Турніри.

Аналіз результатів участі у турнірах показав, що у 2014/2015 навчальному році команди навчально-виховного комплексу здобули перемогу (I місце) у двох турнірах. Результати участі у турнірах показали, що учні, які входять до складу команд, вміють мислити логічно, нестандартно та творчо, мають ґрунтовні міцні знання, у них є практичне розуміння основ наук, різнопланові здібності, які вони вміють миттєво проявити.

Учні закладу – неодноразові переможці районних та обласних змагань. У минулому році учні брали участь у таких районних змаганнях:

Спортивні змаганняВчительУчасникиРезультати
Легкоатлетичне чотириборствоПаламарчук Д.М.Збірна команда 8-11 класів5 місце
Районний етап МОІОльховська Н.В.Збірна команда 3-4 класів3 місце
Районний етап МОІСахно О.ВЗбірна команда 7-8 класів2 місце
Районний етап МОІСахно О.ВЗбірна команда 5-6 класів3 місце
Районні змагання «Козацький гарт»Сахно О.В Паламарчук Д.М.Збірна команда 5-10 класів2 місце
Районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч»Сахно О.ВЗбірна команда 4-5 класів2 місце
Районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч»Сахно О.ВЗбірна команда 6 класів2 місце
Районні змагання з баскетболуПаламарчук Д.М.Збірна команда 9-8 класів4 місце
Районні змагання з баскетболуСахно О.ВЗбірна команда 10-11 класів2 місце
Районні змагання з баскетболуСахно О.ВЗбірна команда 8-9 класів (дівчата)1 місце
Районні змагання з баскетболуПаламарчук Д.М.Збірна команда 10-11 класів (дівчата)1 місце
Турнір Нововодолазької ДЮСШСахно О.В2001 р.н і молодші3 місце
Змагання із шахів «Біла тура»Сахно О.ВСтупак Є., Козачок Д., Пазич А., Рекрутняк Є.5 місце
Легкоатлетичні змагання «Старти надій»Сахно О.В., Паламарчук Д.М.Збірна команда 6-7 класів4 місце

/Files/images/169.gif

КРАТКАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА:

Язык обучения - украинский.

С 1 декабря 2011 года в школе открыты классы (группы) с вечерней (заочною) формой обучения
У 2015 /2016 у. г.:
Общее количество классов - 23;
Общее количество учеников - .

Среди них:

1 - 4 кл. - 8 классов;
5 - 9 кл. - 10 классов;
10 - 12 кл. - 5 классов, среди которых 10-Б, 11-Б, 12 классы с вечерней (заочною) формой обучения.

В учебно-воспитательном комплексе функционирует группа дошкольного подразделения, которая насчитывает 30 воспитанников.

В УВК работает 41 педагог.

Специалистов высшей категории - 21,
специалистов первой категори -11,
специалистов второй категории - 5,
специалистов - 2,
бакалавр - 1.

Педагоги УВК имеют звания:

"Старший учитель" - 6,
"Учитель-методист" - 2

Достижения воспитанников.

Результаты ІII этапа Всеукраинских олимпиад с базовых дисциплин :

По географии - ІІІ место Чепеленко Юлия 10-А класс. (Учитель Багмут Л.А.).

Результаты ІІ етапа Всеукраинских олимпиад по базовым дисциплинам:

ПредметФамилия, імя ученикаКлассМестоУчитель
ХимияСтепаненко Юлия91Варжеленко В.О.
Єрохин Богдан93Варжеленко В.О.
Олийнык Валерий82Варжеленко В.О.
Писаренко Валерия73Варжеленко В.О.
Оникиенко Ирина113Варжеленко В.О.
Кондратенко Артем83Варжеленко В.О.
Поляк Владислав102Варжеленко В.О.
Червона Ирина111Варжеленко В.О.
БиологияОникиенко ирина113Олександренко Ю.Д.
Чепеленко Юлия102Харченко В.О.
ЭкологияЧервона Ирина112Багмут Л.О.
ЭкономикаЧервона Ирина111Багмут Л.О.
Украинский язык и литератураЧервона Ирина112Надьон В.В.
Нетецька Анна82Абрамович І.В.
Шейко Анна93Синько О.А.
Чепеленко Юлия102Коротецькая В.В., Наден В.В.
Писаренко Валерия72Кондратенко Ю.О.
ИсторияЧепеленко Юлия102Трегубова О.А.
Поляк Владислав102Трегубова О.А.
Оникиенко Ирина111Трегубова О.А.
Паламарчук Владислав92Бондаренко Ю.Л.
Чистякова Алина91Бондаренко Ю.Л.
Багмут Катерина81Бондаренко Ю.Л.
Нетецкая Анна82Бондаренко Ю.Л.
МатематикаПаламарчук Владислав91Добровольська Л.Д.
Червона Ирина111Козачок О.М.
Чепеленко Юлия103Козачок О.М.
Физика
Єрохин Богдан91Килипко О.П
Писаренко Валерия71Килипко О.П.
Оникиенко Ирина113Килипко О.П.
Английский языкЧепеленко Юлия101Шкирта З.І.
География
Єрохин Богдан92Багмут Л.О.
Зощук Даниил83Багмут Л.О.
Оникиенко Ирина113Багмут Л.О.
Чепеленко Юлия101Багмут Л.О.
Омельник Валерий83Багмут Л.О.
Поляк Владислав102Багмут Л.О.
ПравоведениеЖиденко Татьяна93Трегубова О.А.
Оникиенко Ирина111Трегубова О.А.
Чепеленко Юлия102Трегубова О.А.

.

Учасники МАН:

У 2014/2015 учебном году в написании контрольных работ и защите научно-экспериментальных работ МАН взяли участие:

- Чепеленко Юлия – 10 класс (руководитель Трегубова О.А.) отделение философии и обществознания, секция – правоведение, тема: «Шлюб з неповнолітньою особою »;

-Булгакова Дарина– 10 класс (руководитель Ванцева Л.Д.) отделение философии и обществознания, секцияя – теология, религиоведение и история религиоведения, тема: «Дорога до храму. Свято–Спасо–Преображенський храм: від минулого до сьогодення».

Турниры

В 2014/2015 учебном году команды учебно-воспитального комплекса победили (I место) в двух турнирах. Результаты участия в турнирах показали, что ученики, которые входят в состав команд, умеют мыслить логически, нестандартно и творчески, умеют основательные крепкие знания, у них есть практическое понимание основ наук, разноплановые способности, которые они умеють моментально проявить.

Ученики учереждения – неоднократные победители районных и областных соревнований. В прошлом году ученики участвовали в таких районных соревнованиях:

Спортивные соревнованияУчительУчасникиРезультаты
Легкоатлетическое четыриборствоПаламарчук Д.Н.команда 8-11 классов5 место
Районный этап МОИОльховськая Н.В.команда 3-4 классов3 место
Районный этап МОИСахно О.Вкоманда 7-8 классов2 место
Районный этап МОИСахно О.Вкоманда 5-6 классов3 место
Районные соревнования «Козацький гарт»Сахно О.В Паламарчук Д.Н.команда 5-10 классов2 место
Районные соревнования по футболу «Шкіряний м’яч»Сахно О.Вкоманда 4-5 классов2 место
Районные соревнования по футболу «Шкіряний м’яч»Сахно О.Вкоманда 6 классов2 место
Районные соревнования по баскетболуПаламарчук Д.Н.команда 9-8 классов4 место
Районные соревнования по баскетболуСахно О.Вкоманда 10-11 классов2 место
Районные соревнования по баскетболуСахно О.В команда 8-9 классов (девушки)1 место
Районные соревнования по баскетболуПаламарчук Д.Н.команда 10-11 классов (девушки)1 место
Турнир Нововодолажской ДЮСШСахно О.В2001 г.р и младше3 место
Соревнования по шахматам «Біла тура»Сахно О.ВСтупак Е., Козачок Д., Пазыч А., Рекрутняк Е.5 место
Легкоатлетические соревнования "Старти надій»Сахно О.В., Паламарчук Д.Н.команда 6-7 классов4 место

Новини

Календар

Попередня Вересень 2015 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930