НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад)

/Files/images/ласкаво2.jpg/Files/images/foto/1_dzvonik/школа.jpg

ГЕРБ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

/Files/images/герб школы - копия.jpg

/Files/images/169.gif

Гімн НВК

Слова випускниці Зої Герус

Осінній подих овіває
Квітки в букетах школярів
Дзвоник голосно лунає
І сяють очі вчителів
Ведуть вони нас по стежинах
В державу мудрості і знать
Ми в школі наче у родині
Школа є краща скажем без вагань

Приспів Незабутні роки провели ми у школі
Тут і друзів знайшли і зустріли любов
За яскраві зірки ми подякуєм долі
Зі своїми дітьми ми повернемось знов

Рушниками стелиться дорога
Із подвір'я школи в майбуття
Переступлять восени пороги
Ті, що йдуть за нами в життя
Пролетять роки немов лелеки
Рознесуть по світу дружній клас
Часом буде у житті не легко
Не здаватись вчила школа нас


Приспів Незабутні роки провели ми у школі
Тут і друзів знайшли і зустріли любов
За яскраві зірки ми подякуєм долі
Зі своїми дітьми ми повернемось знов

/Files/images/169.gif

КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАКЛАДУ:

У навчально-виховному комплексі визначена українська мова навчання.

3 1 грудня 2011 року в школі відкриті класи (групи) з вечірньою (заочною) формою навчання

У 2014 /2015 н. р.:
Загальна кількість класів - 23;
Загальна кількість учнів -428 .

Серед них:

1 - 4 кл. - 8 класів;
5 - 9 кл. - 10 класів;
10 - 12 кл. - 5 класів, серед яких 10-Б, 11-Б, 12 класи з вечірньою (заочною) формою навчання.

У навчальному закладі функціонує група дошкільного підрозділу, яку відвідують 30 вихованців.

У закладі працює 41 педагог. З них мають:

  • вищу кваліфікаційну категорією – 21;
  • І кваліфікаційну категорію – 11;
  • II кваліфікаційну категорію – 5;
  • Категорію «Спеціаліст» - 2;
  • «Бакалавр» - 1;
  • незакінчену вищу освіту - 1.

Працівники НВК мають педагогічні звання:

«Старший вчитель» - 6;
«Вчитель – методист» - 1.

Досягнення вихованців.

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

З трудового навчання: ІІ місце Курган Анна, 9-Б клас (учитель Лісовина Н.Л., спеціаліст першої категорії ).

З історії - ІІІ місце Курган Анна, 9-Б клас та Онікієнко Ірина, 10-А клас. Учитель Трегубова О.А., спеціаліст вищої категорії.

З географії - ІІІ місце Паламарчук Владислав, 8-А клас, та Курган Анна, 9-Б клас. Учитель Багмут Л.О., спеціаліст вищої категорії.

З української мови та літератури: ІІІ місце Шейко Анна, 8-А клас (учитель Синько О.А., спеціаліст вищої категорії).

З правознавства - ІІІ місце Чепеленко Юлія, 9-А клас. Учитель Трегубова О.А., учитель вищої категорії.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Предмет Прізвище, ім’я учня Клас місце
Хімія Степаненко Юлія 8 2
Ерохін Богдан 8 2
Чепеленко Юлія 9 1
Курган Анна 9 2
Онікієнко Ірина 10 1
Кондратенко Артем 7 3
Козачок Анна 11 2
Онацький Олександр 11 1
Біологія Жиденко Тетяна 8 2
Булгакова Дарина 9 3
Екологія Лашина Анна 11 1
Астрономія Зайцева Альона 11 2
Лашина Анна 11 3
Інформатика Онацький Олександр 11 1
Інформаційні технології Ольховський Володимир 9 1
Українська мова і література Нетецька Анна 7 3
Шейко Анна 8 1
Онікієнко Ірина 10 2
Історія Чепеленко Юлія 9 2
Курган Анна 9 1
Онікієнко Ірина 10 1
Паламарчук Владислав 8 1
Зайцева Альона 11 1
Людоговська Ольга 11 2
Математика Паламарчук Владислав 8 2
Онікієнко Ірина 10 3
Трудове навчання Курган Анна 9 1
Зайцева Альона 11 1
Нестеренко Іван 3
Фізика Онікієнко Ірина 10 3
Козачок Анна 11 1
Зайцева Альона 11 2
Паламарчук Владислав 8 1
Курган Анна 9 2
Чепеленко Юлія 9 1
Англійська мова
Зайцева Альона 11 2
Чепеленко Юлія 9 3
Єрохін Богдан 8 3
Географія Паламарчук Владислав 8 1
Чепеленко Юлія 9 2
Курган Анна 9 1
Поляк Владислав 9 3
Правознавство Онікієнко Ірина 10 1
Зайцева Альона 11 1
Чепеленко Юлія 9 1
Російська мова і література Людоговська Ольга 11 2
Онікієнко Ірина 10 3

Учасники МАН:

У 2013/2014 навчальному році у написанні контрольних робіт та захисті науково-дослідницьких робіт МАН взяли участь:

- Варжеленко В.- 11 клас (керівник Коротецька В.В.).на тему: «Говоримо по-модньому». Український молодіжний жаргон (способи словотворення)»-переможець обласного етапу (ІІІ місце);

- Лашина А. - 11 клас (керівник Багмут Л.О.) на тему: «Забезпечення водопостачання жителів селища Нова Водолага» ) - переможець обласного етапу (ІІІ місце);

- Козачок А. – 11 клас (керівник Килипко О.П.) на тему: «Дослідження явища дисперсії світла»;

- Чепеленко Ю. – 9 клас (керівник Трегубова О.А.) на тему: «Розвиток освіти в Україні (на прикладі навчальних закладів Нової Водолаги)»;

- Краснова О. – 9 клас (керівник Ванцева Л.Д.) на тему: «Дорога до храму: від минулого до сьогодення».

Турніри.

у 2013/2014 навчальному році команди навчально-виховного комплексу здобули перемогу (I місце) у двох турнірах, учні закладу ввійшли до складу збірних команд району для участі в обласних етапах у трьох турнірах.

Учні закладу – неодноразові переможці районних та обласних змагань. У минулому році учні брали участь у таких районних змаганнях:

Спортивні змагання Учасники Результати
Районний етап МОІ Збірна команда 3-4 класів 3 місце
Збірна команда 7-8 класів 2 місце
Районні змагання «Козацький гарт» Збірна команда 6 класів 2 місце
Районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» Збірна команда 4-5 класів 2 місце
Збірна команда 6 класів 2 місце
Районні змагання з баскетболу Збірна команда 9-8 класів 2 місце
Збірна команда 10-11 класів 2 місце
Збірна команда 8-10 класів (дівчата) 1 місце
Районні змагання з міні – футболу Збірна команда 5-6 класів 3 місце
Турнір Нововодолазької ДЮСШ 1999 р.н 2 місце
2001 р.н 3 місце
Змагання із шафів «Біла тура» 3 місце

/Files/images/169.gif

КРАТКАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСА:

Язык обучения - украинский.

С 1 декабря 2011 года в школе открыты классы (группы) с вечерней (заочною) формой обучения
У 2014 /2015 у. г.:
Общее количество классов - 23;
Общее количество учеников -428 .

Среди них:

1 - 4 кл. - 8 классов;
5 - 9 кл. - 10 классов;
10 - 12 кл. - 5 классов, среди которых 10-Б, 11-Б, 12 классы с вечерней (заочною) формой обучения.

В учебно-воспитательном комплексе функционирует группа дошкольного подразделения, которая насчитывает 30 воспитанников.

В УВК работает 41 педагог.

Специалистов высшей категории - 21,
специалистов первой категори -11,
специалистов второй категории - 5,
специалистов - 2,
бакалавр - 1.

Педагоги УВК имеют звания:

"Старший учитель" - 6,
"Учитель-методист" - 1

Достижения воспитанников.

Результаты ІII этапа Всеукраинских олимпиад с базовых дисциплин :

По трудовому обучению: ІІ место Курган Анна, 9-Б класс (учитель Лисовина Н.Л.).

По истории - ІІІ место Курган Анна, 9-Б класс и Оникиеєко Ирина, 10-А класс. (Учитель Трегубова О.А.).

По географии - ІІІ место Паламарчук Владислав, 8-А класс и Курган Анна, 9-Б класс. (Учитель Багмут Л.А.).

По украинскому языку и литературе: ІІІ месце Шейко Анна, 8-А класс (учитель Синько О.А.).

По правознавству - ІІІ место Чепеленко Юлия, 9-А класс. (учитель Трегубова О.А.).

Результаты ІІ етапа Всеукраинских олимпиад с базових дисциплин:

Предмет Фамилия, имя ученика КлассМесто
Химия Степаненко Юлия 8 2
Ерохин Богдан 8 2
Чепеленко Юлия 9 1
Курган Анна 9 2
Оникиннко Ирина 10 1
Кондратенко Артем 7 3
Козачок Анна 11 2
Онацький Олександр 11 1
Биология Жиденко Татьяна 8 2
Булгакова Дарина 9 3
Экология Лашина Анна 11 1
Астрономия Зайцева Алена 11 2
Лашина Анна 11 3
Информатика Онацкий Александр 11 1
Информационные технологии Ольховський Владимир 9 1
Украинский язык и литература Нетецкяа Анна 7 3
Шейко Анна 8 1
Оникиенко Ирина 10 2
История Чепеленко Юлия 9 2
Курган Анна 9 1
Оникиннко Ирина 10 1
Паламарчук Владислав 8 1
Зайцева Алена 11 1
Людоговская Ольга 11 2
Математика Паламарчук Владислав 8 2
Оникиенко Ирина 10 3
Трудовое обучение Курган Анна 9 1
Зайцева Алена 11 1
Нестеренко Иван 3
Физика Оникиннко Ирина 10 3
Козачок Анна 11 1
Зайцева Алена 11 2
Паламарчук Владислав 8 1
Курган Анна 9 2
Чепеленко Юлия 9 1
Английский язык Оникиенко Ирина 10 5
Зайцева Алена 11 2
Чепеленко Юлия 9 3
Єрохин Богдан 8 3
География Паламарчук Владислав 8 1
Чепеленко Юлия 9 2
Курган Анна 9 1
Поляк Владислав 9 3
Правознавство Оникиннко Ирина 10 1
Зайцева Алена 11 1
Чепеленко Юлия 9 1
Русский язык література Людоговская Ольга 11 2
Оникиенко Ирина 10 3

Учасники МАН:

У 2013/2014 учебном году в написании контрольних работ и защите научно-экспериментальных работ МАН взяли участие:

- Варжеленко В.- 11 класс (руководитель Коротецкая В.В.).на тему: «Говоримо по-модньому». Український молодіжний жаргон (способи словотворення)»-победитель обласного этапа (ІІІ мстое);

- Лашина А. - 11 класс (руководитель Багмут Л.А.) на тему: «Забезпечення водопостачання жителів селища Нова Водолага» ) - победитель обласного этапа (ІІІ место);

- Козачок А. – 11 класс (руководитель Килипко Е.П.) на тему: «Дослідження явища дисперсії світла»;

- Чепеленко Ю. – 9 класс (руководитель Трегубова О.А.) на тему: «Розвиток освіти в Україні (на прикладі навчальних закладів Нової Водолаги)»;

- Краснова Е. – 9 класс (руководитель Ванцева Л.Д.) на тему: «Дорога до храму: від минулого до сьогодення».

Турниры

В 2013/2014 учебном году команды учебно-воспитального комплекса победили (I место) в двух турнирах, ученики УВК вошли в состав сборных команд раена для участия в обласных этапах в трех турнирах.

Ученики учереждения – неоднократные победители районных и областных соревнований. В прошлом году ученики участвовали в таких районных соревнованиях:

Спортивные соревнованияУчасники Место
Раеный этап МОИоманда 3-4 классов 3
команда 7-8 классов 2
Раенные соревнования «Козацький гарт» команда 6 классов 2
Районные соревнования по футболу «Кожаный мяч»команда 4-5 классов 2
команда 6 классов 2
Районные соревнования по баскетболу команда 9-8 классов2
команда 10-11 классов 2
команда 8-10 классов(девушки) 1
Районные соревнования по мини – футболу команда 5-6 классов 3
Турнир Нововодолажской ДЮСШ 1999 г.р 2
2001 г.р. 3
Соревнования по шахматам «Балая тура» 3

Новини

Календар

Попередня Грудень 2014 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031